Reklama

Płytki łazienkowe - Fiołkowa moda

Fiołkowa łazienka to wersja dla osób modnych, idących z duchem czasu. To jednak opcja wyłącznie dla odważnych. Jeśli nie czujesz się pewnie w otoczeniu fioletu, nie staraj się być trendy na siłę. Najważniejsze, to czuć się dobrze w swoim domu i oczywiście w swojej łazience. Słońca nigdy nam za mało, jeśli ty również tak uważasz, wprowadź pobudzające promienie do swojej łazienki. Jesteś osobą kreatywną? Masz tysiąc pomysłów na minutę? Nie bój się zatem odważnych kolorów. Soczysta żółć w twoim salonie kąpielowym będzie prawdziwym wyzwaniem. Odcień ten bez problemu rozświetli całe pomieszczenie. Gdy za oknem śnieg, wiatr i plucha, ty zawsze będziesz mieć słońca pod dostatkiem.

Zobacz jak układać płytki łazienkowe

Rozbudź swoje zmysły

A może czerwień w łazience? Rozbudź swoje zmysły, nadaj życiu odrobinę pikanterii, wprowadź czerwień pod swój dach. Pamiętaj jednak, że odcień ten, zwłaszcza w łazience, wymaga od nas wiele odwagi. Nie każdy przecież skusi się na taką ekstrawagancję. Jeśli lubisz ów kolor, pozwól sobie na innowacje w łazience. Dzięki temu zyskasz więcej energii, podładujesz baterie, oczarujesz przybyłych gości. Nuda z pewnością ci nie zagrozi.

Co powiesz na płytki łazienkowe imitujące mozaikę? Tego rodzaju płytki wprowadzą do twojego salonu kąpielowego prawdziwy szyk. Będziesz mógł poszczycić się wyjątkowym gustem, być może zainspirujesz kogoś tym, co tobie w duszy gra.

Jeśli zamierzasz urządzić łazienkę swoich marzeń, dobrze przemyśl strategię działania. Nie podejmuj decyzji naprędce czy pod wpływem emocji. Aranżacja salonu kąpielowego to inwestycja na całe, długie lata. Łazienka powinna być zarówno funkcjonalna jak i piękna. Wybierajmy zatem te płytki do łazienki, które są zgodne z naszym gustem i stylem życia. Idąc za modą tylko dlatego, że tak robią wszyscy, możemy wpędzić się w niepotrzebne koszta. Dlaczego? Bo z czasem może się okazać, iż wcale nie czujemy się dobrze w iście „modnym” wnętrzu. Jeśli lubisz klasykę, podążaj w tym kierunku a minimalizm zostaw tym, którzy nie wyobrażają sobie iście klasycznych wnętrz w swoim najbliższym otoczeniu.Baza wiedzy:
płytki łazienkowePłytki do łazienki

Cechy dobrych płytek

Solidny materiał z jakich została wykonana

  • Brak skaz
  • Piękny wygląd
  • Stosunek cena / jakość
  • płytki do łazienki